АФИША Radio Intense
04-09-2017 Украина До школи на гіроборді: Нова промо-акція від START!

До школи на гіроборді: Нова промо-акція від START!


Место: Украина
Дата: 04-09-2017
Начало: 00:00
Украина, Киев,

4 вересня ТМ START! розпочинає осінню промо-акцію, під час якої щодня даруватиме покупцям зі всієї України гіроборди та яскраві рюкзаки.

З 4.09 і по 2.11 покупці сухих сніданків ТМ START! зможуть взяти участь у новій промо-акції від бренду. Протягом 8-ми тижнів START! розігруватиме між учасниками щоденні дитячі подарунки: червоні гіроборди та рюкзаки-іграшки.

Механіка акції полягає в наступному: учасники мають знаходити на акційних упаковках ТМ START! 250-375 г. промокоди та реєструвати їх на офіційному веб-сайті: start-promo.com.ua. На ресурсі можна отримати онлайн-консультацію, дізнатися повний список акційної продукції, а також там щодня будуть виставлятися фото переможців.

Нещодавно у лінійці продуктів бренду з’явилась новинка – START! Cocoa Pics. Нові пластівці мають унікальну форму та підвищений вміст какао, і вже доступні у трьох форматах – 80 г., 280 г., 500 г. Упаковки START! Cocoa Pics 280 г. також беруть участь в осінній промо-акції.

 


Прошедшие вечеринки в Украина
Украина До школи на гіроборді: Нова промо-акція від START! Украина ☘Lucky Charm Party☘ Украина "Beer & Girls Party" Украина украина POPPY AFTER


МЫ В СОЦИАЛЬНЫХ СЕТЯХ
RU   ENG