АФИША Radio Intense
27-05-2017 ТРЦ Ocean Plaza День Києва в Ocean Plaza

День Києва в Ocean Plaza


Место: ТРЦ Ocean Plaza
Дата: 27-05-2017
Начало: 14:18
Украина, Киев,

27-го травня ТРЦ  Ocean Plaza  святкує День Києва та запрошує всіх долучитися до свята.  Яскраві враження гарантовані, адже на вас чекає безліч активностей для дорослих та дітей, зустрічі із зірками та круті подарунки!

День Києва в Ocean Plaza подарує всім відвідувачам вибухові емоції, адже на гостей ТРЦ чекає святкова програма:

Виставка картин відомих українських митців. Серед учасників такі яскраві особистості як Альберт Фельдман, ізраїльський та український художник та суспільний діяч, з картиною «Поцілунок», Олена Гончарук, оперна діва, власниця титулу "Жінка року" та Посол Миру, представить свою картину «Квіти після дощу», Влада Литовченко, Голова Міжнародного Фонду Культурної спільноти, буде надихати відвідувачів картиною «Балерина», та багато інших відомих українських митців та діячів: Сніжана Єгорова, Іван Блюз, Ліка Співаковська.

Для талановитих дітей - запальний танцювальний майстер-клас та спеціальне шоу від учасників «Голос країни».

Разом із вами День Києва в ТРЦ Ocean Plaza відзначатимуть зірки українського шоу-бізнесу - на музичній сцені для вас виступатимуть Анастасія Прудиус, Ігор Грохоцький, група Joy Bloom та багато інших артистів української естради.

Усі розваги триватимуть з 14:00 до 18:00 – святкуйте День Народження Києва разом з ТРЦ Ocean Plaza!


Прошедшие вечеринки в ТРЦ Ocean Plaza
ТРЦ Ocean Plaza Ocean Plaza показал настоящую украинскую красоту на День Независимости ТРЦ Ocean Plaza День Независимости в Ocean Plaza ТРЦ Ocean Plaza Марта Адамчук відкриватиме ніч шопінгу в «Ocean Plaza» ТРЦ Ocean Plaza Нічний концерт DZIDZIO в ТРЦ Ocean Plaza ТРЦ Ocean Plaza Нічний NON-STOP шопінг в Ocean Plaza ТРЦ Ocean Plaza День Києва в Ocean Plaza ТРЦ Ocean Plaza Lady’s Day в Ocean Plaza ТРЦ Ocean Plaza Новый альбом Тамерлана и Альоны в Ocean Plaza ТРЦ Ocean Plaza Хэллоуин в Ocean Plaza


МЫ В СОЦИАЛЬНЫХ СЕТЯХ
RU   ENG